Tezgah Altı Açık Kasa Ekonomik Ürünümüz Kurulum ve Montaj Dahil 699TL Housing Filtreli 5 Aşamalı 8LT Yedek Su Tanklı Su Arıtma Cihazı.

Tezgah altında en az yer kaplayan su arıtma cihazı.

Günlük 280 litre su üretme kapasitesi.

 NSF onaylı  8 litre metal tanklı.

 Tek kollu lüks Avrupa ankastre musluk.

 LG 80 GPD  Membran Filtre.

 Ücretsiz Nakliye ve Montaj(Montajdan Sonra Ödeme).

 Üniversal inline hindistan cevizi kabuğu bazlı sağlıklı filtreler. (Sağlığa zararlı kömür bazlı filtre kullanılmaz.)

 Teknik bilgi ve beceri gerektirmeyen çok kolay filtre değişimi.

 Cihazın gövdesinde askı delikleri bulunur. Bu delikler sayesinde cihazınızı dolabınızın kullanılmayan alanlarına sabitleyebilir veya sabitleme yapmadan herhangi bir yere koyabilirsiniz.

Cihaza daha sonradan istediğiniz kadar filtre ilave edebilirsiniz.kapalı kasa cihaz olmadığı için filtre yer sorunu yoktur.

 İsteğe bağlı olarak ilave filtre eklenebilme özelliği. Açık cihaz olduğu için ekstra filtre kullanımı tümüyle sizin tercihinize kalmıştır.

 Eko 2651 su arıtma cihazı pompasızdır, böylece cihazı kullanırken elektriğe ihtiyaç duymazsınız.

 Eko Ürün (Ekipmanlar)


 

Eko Su Arıtma Cihazı size montajlı halde gelecektir. 

Sipariş verdikten sonra bölge servisimiz sizinle iletişime geçerek 24 saat içerisinde montaj için adresinize gelecektir. 

8LT Çelik Metal Tanklı 

Tek kollu lüx ankastre arıtma musluğu

80 GPD LG Membran Filtre

5 metre NSF onaylı bağlantı hortumu (normal bir bağlantıda 80 cm X 3=240 cm yeterlidir.

Metal mini küresel vana

Metal hat alma vanası

Garanti belgesi ve kullanım kılavuzu

Adınıza düzenlenmiş fatura

Cihaz İçeriği


 

1- Sediment filtre

 2. CTO karbon filtre

 3. GAC karbon filtre

 4. Membran (LG veya standart membran)

 5. Post karbon tadlandırıcı filtre

 6. Shut of valve (4 yönlü vana)

 7. Atık su kısıcı 300 cc (flow)

 

Filtre Özellikleri ve Değişim Periyotları

 

1 . Aşama:5 mikron gözenekli tortu filtre,suda bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak cihaza giren suyun ilk karşılaştığı filtredir ve ön filtre aşamasının başlangıcıdır.

2 . Aşama:Aktif karbon filtre, suyun karşılaştığı ikinci ön filtrasyon aşamasıdır. Suyun regini berraklaştırmakla birlikte koku ve tadına daetkisi vardır. Filtreleme sırasında su da bulunan klor ve kimyasalları arıtma gibi işlevleri de vardır.

3 . Aşama:Karbon blok filtre, suyun karşılaştığı üçüncü ön filtrasyon aşamasıdır. Suyun regini berraklaştırmakla birlikte koku ve tadına daetkisi vardır. Filtreleme sırasında su da bulunan klor ve kimyasalları arıtma gibi işlevleri de vardır.

4 . Aşama:Membran filtre,arıtma cihazımızın ana filtrasyon görevini üstlenir. Günümüzde ters osmos veya reverse osmosis olarak bilinir. Su da bulunan nano tortu, ağır metal, kimyasal, bakteri, kireç vb. maddeleri tutarak suyu neredeyse saf hale getirir. Yarı geçirgen bir malzeme olduğu için bu seviyede su ham haldedir ve ph, minarel, tat yönünden içilmesi gereken ideal su değildir. Cihazınızda bu değerleri almak için kesinlikle ek filtreler kullanılarak ideal bir içme suyu elde etmeniz sağlanmalıdır.

 5 . Aşama:Post karbon filtre (tatlandırıcı) , elde ettiğimiz suyun tadının ayarlanmasında ve doğal kaynak suyu tadında olmasına etki eden bir filtredir. Filtrenin ana ham maddesi hindistan cevizidir.

BİZE ULAŞIN

Joomla izrada obrazaca by JoomlaShine

 

JSN Megazine template designed by JoomlaShine.com